کارواش

صنعت کارواش نیز همانند هر صنعت دیگر روز به روز در حال پیشرفت می باشد. فروشگاه برنا پمپ با سابقه طولانی در تهیه و عرضه انواع محصولات کارواش و مه پاش، از جمله انواع پمپ های پیستونی، واترجت صنعتی و خانگی، کف پاش، لانس و ... آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود می باشد.

نظافتی

با گسترش هرچه بیشتر فضاهای عمومی و تغییر کفپوش منازل از موکت و فرش به سرامیک و سنگ نیاز به تجهیزات نظافتی بیش از پیش حس می گردد. فروشگاه برنا با عرضه محصولات نظافتی اعم از انواع کفشور، جاروی صنعتی، مبل شوی و ... آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود می باشد. 

لوازم

در هر صنعتی تهیه و توزیع لوازم و قطعات جانبی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. فروشگاه برنا با تجربه ای طولانی در زمینه تهیه و عرضه قطعات و تجهیزات جانبی کارواش، مه پاش، پمپ های پیستونی، شیر های تنظیم و برگشت، لانس، نازل و درجه آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود می باشد.

ساختمانی

با گسترش فضاهای شهری و افزایش جمعیت مسئله آب و آبرسانی اهمیت بیشتری پیدا می کند. فروشگاه برنا با سابقه ای بیش از 30 سال در تهیه و عرضه محصولات ساختمانی اعم از انواع پمپ های آب خانگی و صنعتی، بوستر پمپ ، کف کش، شناور و ... آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود میباشد.

برنا پمپ  

آشنایی با برنا پمپ

فروشگاه برنا پمپ از سال 1360 با هدف عرضه محصولات  کارواش، ساختمانی، کشاورزی، راه سازی و ... در مرکز فروش این تجهیزات در خیابان سعدی جنوبی تهران تاسیس گردید. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و متنوع از قبیل انواع پمپ کارواش، مه پاش، کف پاش، سم پاش، پمپ های گازوئیل و روغن، نازل های کارواش، سم پاش، بنزین و گازوئیل، لانس یا تفنگ کارواش و سم پاش، پمپ های آب صنعتی و خانگی همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود می باشد. 

سیستم مه پاش لوازم مه پاش لوازم جانبی مه پاش لوازم مهپاش لوازم رطوبت ساز

سیستم مه پاش لوازم مه پاش لوازم جانبی مه پاش لوازم مهپاش لوازم رطوبت ساز سیستم مه پاش سیستم مه ساز سیستم رطوبت ساز مه پاش مرغداری مه ساز مرغداری رطوبت ساز مرغداری مه پاش گاوداری مه ساز گاوداری رطوبت ساز گاوداری مه پاش خانگی مه پاش قارچ مه ساز قارچ رطوبت ساز قارچ 

محصولات

تماس با ما

آدرس فروشگاه:

تهران - خیابان سعدی جنوبی 
 نرسیده به کوچه علیپور - پلاک 268

آدرس ایمیل :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس :

۰۲۱33902143

۰۲۱33112885

تصویر تصادفی

10.jpg